Ardıç 10 GEBASE CWDM XFP'NIN alıcı ile uyumlu, 80 km 1470 ~ 1610nm, dubleks LC konnektörü, DDM fonksiyonu ücretsiz kargo

Satış!

Ardıç 10 GEBASE CWDM XFP'NIN alıcı ile uyumlu, 80 km 1470 ~ 1610nm, dubleks LC konnektörü, DDM fonksiyonu ücretsiz kargo

|

SKU: s7012

Etiketler: Ucuz Ardıç 10 GEBASE CWDM XFP'NIN alıcı ile uyumlu, 80 km 1470 ~ 1610nm, dubleks LC konnektörü, DDM fonksiyonu ücretsiz kargo, Yüksek Kalite Ardıç 10 GEBASE CWDM XFP'NIN alıcı ile uyumlu, 80 km 1470 ~ 1610nm, dubleks LC konnektörü, DDM fonksiyonu ücretsiz kargo, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

₺3 144.32 ₺2 829.89

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


10 Gb/s 80 km CWDM XFP Optik Alıcı-verici Cisco ile uyumlu
ÜRÜN ÖZELLIKLERI
sıcak-takılabilir XFP ayak izi
9.95 Gb/s 11.3 Gb/s bit oranları destekler
Lineside destekler ve XFI loopback
RoHS-6 Uyumlu (kurşunsuz)
güç dağılımı
vaka sıcaklık aralığı: 0 ° C ila 70 °C
1470 ~ 1610nm dalga boyu
80 km maksimum bağlantı uzunluğu
soğutmalı CWDM EML ve PIN alıcı
tam Dubleks LC konnektörü
hiçbir Referans Saat gereklidir
dahili dijital teşhis fonksiyonları
standart kefalet bırakma mekanizması
UYGULAMALAR
10GBASE-ER/EW 10G Ethernet
10G Fiber Kanal
OC-192 SONET ve SDH STM 64
ÜRÜN AÇıKLAMASı
bu Küçük Form Faktörü 10 Gb/s (XFP) alıcı-vericiler akım XFP Çok Kaynak Anlaşması ile uyumlu (MSA) şartname. onlar uymak 10-Gigabit Ethernet 10GBASE-ER/EW IEEE 802.3ae ve 10G Fiber Kanal başına 40 KM. 2-wire bir seri arabirim üzerinden dijital teşhis fonksiyonları, XFP MSA belirtilen. alıcı-verici RoHS uyumlu olduğunu ve İlanlar ücretsiz başına Direktifi 2002/95/EC.
biz guarante CWDM XFP vericiler amaçlanan 100% Uyumlu ve Fonksiyonel ekipmanları vardır.
OPMEDIA MODEL NO. OMXP-Cxx96-80D
BIZIM FABRIKA
SERTIFIKALAR
AMBALAJ
alıcı-verici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet
İpuçları dikkatlice okuyunuz
NAKLIYE
1. Biz dünya çapında tüm ülkelere mal gemi.
1.1 Biz Abd'ye Epacket ile ücretsiz nakliye sağlamak, daha az olmalıdır paketleri 2000 gram, teslimat süresi yaklaşık 7-20days.if paketin değeri USD200 fazla ise, vergi tahsil edilecektir.
1.2 Çin Post Kayıtlı Hava Posta da ücretsiz kargo, paketler 2000 gram daha az olmalıdır, bu nakliye yolu içinde tüm ana ülkelere teslim edebilir dünya, normalde teslim süresi 16 ~ 35 gün, Braizil hariç, o olacak 60 ~ 90days.
1.3 gibi uluslararası Express DHL, EMS, FedEx, UPS, TNT istek üzerine isteğe bağlıdır, maliyet alıcılar hesabı olacak. Biz bulmaya çalışacağız farklı konuma göre en iyi nakliye yolu yük kaydetmek için. nakliye maliyetleri hesaplanır ve parsel ağırlığı ve boyutu ile belirlenir.
2. Tüm vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır.
3. sorunsuz ürün almak için, hedef adresi ve irtibat numarası onaylayın lütfen ödeme yaptıktan sonra. teşekkürler!
4. bir nakliye isteği varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, ve biz sizi karşılamak için mutlu olurdu.
5. Braizil müşteriler Için, lütfen sırayla KDV numarası dahil bilgi, Siparişler gecikebilir KDV numaranızı yoksa.
5. Toplu Alıcı Ihale Öncesi bizimle irtibata geçiniz!
GARANTI
biz reklamı tüm söz optik alıcı-vericiler marka yeni ile yeni bileşenleri ve parçaları ve kesinlikle kullanmak asla eski ve yenilenmiş malzemeler. tüm optik vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testi yoluyla olmuştur. biz 3 yıl garanti sağlamak için sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik vericiler.
Iade ve iade
eğer ürün ile memnun değilseniz (s) satın aldığınız, biz size iade zaman öğeleri geri gönderdi. biz vermek varsa tam iade öğeleri kendi orijinal durumuna.
ne BIZ KAYNAĞı
biz her türlü kaynağı uyumlu optik alıcı-verici modülleri, SFP dahil, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri. ürünlerimiz ile uyumlu Cisco, Ciena, H3C, HP, aşırı, dökümhane, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, ardıç, Ruijie, Zyxel, Hua-wei, vb. ÖNEMLI: SIPARIŞ VERIRKEN, DALGA BOYU 1470NM BELIRTINIZ, 1490NM, 1510NM, 1530NM, 1550NM, 1570NM, 1590NM 1610NM.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 12cm x 10cm x 2cm (4.72in x 3.94in x 0.79in)

şartname

  • Uyumlu: Ardıç
  • Model Numarası: XFP-10G-ZR-CS-CWDM
  • Marka Adı: Opmedia

0 Değerlendirmeler Ardıç 10 GEBASE CWDM XFP'NIN alıcı ile uyumlu, 80 km 1470 ~ 1610nm, dubleks LC konnektörü, DDM fonksiyonu ücretsiz kargo

Yorum Yap

İlgili ürünler